Ляшко назвав умови, за яких українцям можуть повернути жорсткий карантин

Суспільство

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко назвав умови для повного локдауна в Україні.

За словами заступника міністра, якщо будуть переповнені ліжка з інфікованим пацієнтами, будуть вводитися додаткові карантинні обмеження. Інакше в медичній системі відбудеться колапс. Ляшко повідомив, що в Україні близько 50% ліжок заповнені пацієнтами з COVID-19. У різних регіонах динаміка захворюваності різна.

Заступник міністра зазначив, що «ніхто не збирається нікого закривати, не потрібно прив’язуватися до якоїсь дати». Локдаун в Україні може статися і 25 жовтня, і пізніше, «все буде залежати від кількості випадків інфікування».

За словами заступника міністра, бізнес в Україні повинен створити громадянам умови для безпечного пересування. Головний санітарний лікар країни нагадав, що в громадських місцях відстань між людьми повинно бути не менше 1,5 метра.

«Якщо це ресторани, то столики повинні розташовуватися на відстані 1,5 метрів. При таких умовах, якщо ми всі будемо їх дотримуватися, ніякого повного карантину не повинно бути в нашій країні », – заявив заступник міністра охорони здоров’я повідомив в інтерв’ю для “Новое время“.

Поділитися з друзями

Журналист. Обозреваю экономические и социальные события в Украине

Оцініть автора
SKY - Інформаційний портал Кропивницького | Новини міста Кропивницький
Додати коментар