Військового з Кіровоградщини нагородили орденом “За Мужність” ІІІ ступеню

Новини Кіровоградщини

Військового Довгопола Богдана Анатолійовича з селища Онуфріївка нагородили орденом “За Мужність” ІІІ ступеню.

Указом Президента України № 361/2023 від 30 червня 2023року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденом “За Мужність” ІІІ ступеню, було нагороджено Довгопола Богдана Анатолійовича, жителя селища Онуфріївка.

Захищати нашу землю від російських загарбників Богдан Анатолійович пішов добровольцем у 2014 році. Проходив службу у складі 95-ої окремої десантно-штурмової бригади, виконуючи бойові завдання на Донеччині та Луганщині. У боях завжди проявляв мужність та стійкість. Під час виконання бойових завдань був неодноразово поранений, але все одно повертався до захисту рідної країни.

Після повномасштабного вторгнення Богдан, не задумуючись, знову йде захищати Батьківщину і вже 08 березня 2022 року мобілізований до Збройних Сил України. Проходить службу в 9-му окремому стрілецькому батальйоні, обороняючи кордони на сході нашої країни. 22 березня 2023 року отримав тяжке поранення під час безпосередньої участі у бойових діях, виконуючи бойове завдання з недопущення оточення збройними формуваннями російської федерації міста Бахмут Донецької області.

На даний час Богдан Антолійович проходить реабілітацію в лікарні.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай