На Кіровоградщині сталися п’ять пожеж у житлових будинках

Новини Кіровоградщини

У прессліжбі ГУ ДСНС у Кіровоградській області повідомили про п’ять пожеж у житлових будинках, які сталися протягом доби.

Пожежа в Дмитрівській громаді

Вчора, 25 серпня, о 05:41 до Служби порятунку надійшло повідомлення про займання на вул. Миру с. Дмитрівка Дмитрівської громади Кропивницького району.

На час прибуття рятувальників горіло 40 м2 покрівлі господарчої споруди на території приватного домоволодіння. О 08:23 загорання було ліквідовано силами бійців знам’янського підрозділу.

Дві пожежі в Олександрії

Того ж дня двічі виїздили на гасіння пожеж у житловому секторі вогнеборці олександрійського пожежно-рятувального підрозділу: о 08:49 було приборкано пожежу 10 м 2 домашніх речей в квартирі одноповерхового житлового будинку на два господаря на пров. Рилєєва, а о 15:32 загасили загорання 12 м 2 домашніх речей в господарчій споруді на території приватного домоволодіння на вул. Полтавська м. Олександрія.

Пожежа в Аджамці Кропивницького району

О 17:25 надійшло повідомлення про пожежу на вул. Кропивницького с. Аджамка Аджамської громади Кропивницького району. Після прибуття на місце виклику було встановлено, що горить 20 м2 покрівлі та 15 м2 сміття в приватному житловому будинку. О 22:48 пожежу було ліквідовано кропивницькими рятувальниками.

Пожежа в Голованівському районі

Крім того, о 00:33 вже 26 серпня до Служби порятунку надійшло повідомлення про займання на вул. Набережна с. Тернівка Підвисоцької СТГ Голованівського району. На час прибуття рятувальників горіло 25 м2 домашніх речей у приватному житловому будинку. О 05:17 пожежу було ліквідовано спільними зусиллями голованівського підрозділу та місцевої пожежної команди с. Нерубайка.

Загиблих та травмованих під час пожеж немає. Причини пожеж встановлюються.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай