На Кіровоградщині заборонили відвідувати ліси під час воєнного стану

Новини Кіровоградщини

Жителям Кіровоградщини заборонили відвідувати ліси під час воєнного стану – обласне управління лісового та мисливського господарства, передає Кіровоградська ОДА.

Через високий клас пожежної небезпеки та умови воєнного стану управління лісового та мисливського господарства області заборонило відвідування лісів населенням.

За інформацією управління, заборонений і заїзд транспортних засобів, крім тих, які забезпечують оборону держави, національну безпеку, охорону правопорядку та ті, які виконують лісогосподарські заходи.

В управлінні лісового та мисливського господарства також повідомили про фіксування трьох випадків лісових пожеж на площі 2 га.

Лісівники нагадують, що згідно ст. 77 КУпАП, порушення вимог пожежної безпеки в лісах – тягне за собою накладення штрафу на громадян від 1530 грн. до 4590 грн. і на посадових осіб – від 4590 грн. до 15300 грн.

Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площ – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 4590 грн. до 15300 грн. і на посадових осіб – від 10710 грн. до 30600 грн.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький