На Кіровоградщині розпочались весняно-польові роботи

Новини Кіровоградщини

Аграрії Кіровоградщини почали проводити весняно-польові роботи.

Про це повідомили в Кіровоградській ОДА.

Окремі господарства області приступили до посіву ранніх ярих зернових та зернобобових культур.

Посіяно 0,6 тис.га гороху, 0,6 тис.га ярого ячменю та 0,1 тис.га ярої пшениці. Всього ранніх зернових та зернобобових культур прогнозується посіяти на площі – 72,2 тис. га, з них: ярого ячменю – 52,9 тис.га, гороху – 15,7 тис.га, ярої пшениці – 3,0 тис.га, вівса – 0,6 тис.га. Озимі зернові культури займають 445,8 тис. га, або 25% у структурі посівних площ, з них: озимої пшениці та тритикале – 379,5 тис. га, озимого ячменю – 65,9 тис. га та озимого жита – 0,4 тис. га. Крім того, озимий ріпак 69,4 тис. га. За результатами останніх спостережень в доброму та задовільному стані озимі зернові знаходяться на площі – 402,3 тис. га (90% ), озимий ріпак на площі – 64,6 тис. га (93%).

Решта посівів – в слабкому та зрідженому стані. Практично завершено перше підживлення по мерзлоталому грунту. Озимі зернові підживлено на площі 311,3 тис. га (70%), крім того озимий ріпак на площі – 42,8 тис. га (62% до прогнозу).

Навіть під час воєнного стану, господарства області продовжують здійснювати заходи щодо забезпечення матеріально-технічними та фінансовими ресурсами для проведення комплексу весняно-польових робіт.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький