Жителів Кіровоградщини закликають оплатити комунальні послуги 

Новини Кропивницького

Жителів Кіровоградської області закликають вчасно розраховуватися за отримані комунальні послуги, для того, щоб забезпечити роботу комунальних служб. 

На цьому наголосила директорка департаменту ЖКГ Кіровоградської ОДА/ОВА Ольга Довжук. 

За словами Ольги Довжук, усі підприємства комунальної сфери продовжують стабільно і щоденно надавати послуги жителям регіону. 

«Підприємствам критичної інфраструктури, до яких відноситься сфера надання послуг газо-, електро- та водопостачання, необхідні кошти для подальшого функціонування. Усі розуміють, що в країні введений воєнний стан, можливо, не кожен здатен оплатити надання цих послуг. Втім звертаємо увагу, що на Кіровоградщині пенсії та заробітні плати виплачують вчасно.

Оплата комунальних послуг вчасно – це допомога нашій державі і першочергово нашим підприємствам критичної інфраструктури»,

– зазначила Ольга Довжук. 

Щодо державної допомоги вразливим категоріям населення

Також директорка департаменту звернула увагу на те, що Урядом прийнято рішення про посилення соціального захисту вразливих категорій населення (постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 року №258 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо деяких питань державної соціальної допомоги та пільг»).

Постановою передбачено, що до скупного доходу сім’ї при визначення права на отримання та розміру соціальних допомог, які надаються з урахуванням доходу, не включається державна соціальна допомога, яка виплачується з надбавкою на догляд за дитиною з інвалідністю підгрупи А, особі з інвалідністю з дитинства І групи підгрупи А.  Це стосується всіх соціальних виплат, які надаються з урахуванням доходу, а саме державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій.

Строк виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг, які надаються з урахуванням доходу (багатодітним сім’ям, дітям війни, тощо) і які було призначено раніше, автоматично продовжуються на весь час воєнного стану, плюс один місяць після його скасування.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький