Жінка з Малої Виски виграла новий автомобіль в лотерею

Новини Кропивницького

7 січня 2022-го року мешанка Малої Виски Кіровоградської області Вікторія Мамедова виграла в лотерею новий автомобіль “Citroën C-Elysée”.

Зі слів переможниці, її виграш це цілковитий збіг обставин.

Фото з msl.ua
Фото з msl.ua

–  Вікторія, розкажіть будь-ласка, як вам так пощастило?

–  Гадаю, так просто мало статися! Колись я часто брала участь в «Лото-Забава», але мені не щастило виграти якийсь великий приз. Тож я майже перестала купувати білети. А ось мій чоловік дуже полюбляє лотерею «Мегалот» через її великий джекпот і майже не пропускає тиражів. 7 січня я зайшла на сайт поповнити рахунок, щоб він купив для себе «Мегалот», а мені висвітилося «Візьміть участь в акції «Лото-Забава». Я і взяла: купила білети та зареєструвалась для участі в акції.

–  Мріяли про автомобіль?

–  Чесно кажучи, я навіть не знала, який там приз. Просто розуміла, що розігрують щось дуже цінне, тому варто спробувати. І ось, 9 січня мені телефонують з лотерейної компанії «М.С.Л.» і вітають з виграшем автомобіля! Скажу чесно, я дуже чемно поспілкувалася з людиною, але не повірила їй. Попрощалася і пішла перевіряти білет на сайті, і виявилося, що один з них виграшний! Зателефонувала чоловіку, спочатку він також не повірив, а потім не знаходив місця від щастя. Ми завжди мріяли про автомобіль, хто ж про нього не мріє? Але ніколи не думали, що він в нас з’явиться завдяки лотереї.

–  Хто буде за кермом ви чи чоловік?

–  Свій виграш я дарую моєму коханому чоловіку. Символічно, що авто ми отримуємо напередодні Дня закоханих, адже для нас це подвійне свято. 14 лютого мій чоловік Олександр святкує День народження. Цього року в нього ювілей – 50 років, і я дуже щаслива, що можу зробити йому такий подарунок! Впевнена, що я також сідатиму за кермо, адже Олександр дуже наполягає, щоб я пішла вчитися у автошколу. Тому і я буду керувати нашим біленьким Citroën.

–  А близькі люди знають про виграш?

–  Про наш виграш ніхто не знав, поки ми не приїхали на прямий ефір «Лото-Забава». Зараз все місто «на вухах»! Я вже отримала купу привітань від друзів і знайомих. До речі, ми не перші у нашому маленькому місті, кому пощастило виграти в «Лото-Забава». Ми знаємо ще про кілька виграшів, здається, навіть 200 000 гривень хтось виграв.


Джерело: MSL.ua


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький