Як навчатимуться діти у школах Кропивницького

Новини Кропивницького

З 01 вересня у заклади дошкільної освіти прийдуть понад сім тисяч вихованців, за парти у школах сядуть 25855 учнів. Форму навчання визначатиме керівництво кожного закладу з урахуванням побажання батьків, у межах розрахункової місткості споруд цивільного захисту, що можуть бути використані для укриття учасників освітнього процесу, за погодженням з обласною військовою адміністрацією.

“Керівники закладів освіти мають прийняти остаточне рішення щодо формату навчання, відпрацювати з учителями та учнями процес евакуації до укриття. Для цього насамперед необхідно оновити маршрут евакуації, розмістити покажчики, оновити детальний план дій учителя та план дій для школярів, ознайомити з ним дітей та їхніх батьків, а також провести кілька тренувань.”

– зазначили фахівці управління освіти.

Повідомили в управлінні освіти, передає пресслужба Кропивницької міськради.

Безпека дітей у школах і дитячих садочках — першочергове завдання. Саме тому всі будівлі закладів освіти повторно обстежили щодо можливості їх використання як найпростішого укриття. Фахівці управління освіти, ДСНС та Держпродспоживслужби зробили висновки про можливість використання будівель, споруд чи приміщень для укриття населення як найпростішого укриття у 34 садочках та 32 школах. Загалом ще у сімох закладах освіти тривають ремонтні роботи.

Також у управлінні освіти зазначили, що всі об’єкти, які використовуються як найпростіші укриття, перебувають у задовільному санітарному та протипожежному стані. З метою створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти використовуються 187 камер відеоспостереження. Всі заклади освіти мають тривожну кнопку виклику поліції охорони.

Діти пільгових категорій будуть забезпечені безплатним гарячим харчуванням. Чотиритижневе меню на осінній період уже погодила Держпродспоживслужба.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай