У Кропивницькому вшанували загиблих захисників України

Новини Кропивницького

В День Памʼяті захисників України, сьогодні, 29 серпня, на площі Героїв Майдану, начальник Кіровградської ОВА Андрій Райкович, керівництво області та міста, військові волонтери, члени родин загиблих військових вшанували загиблих героїв.

На площі, перед меморіалом пам’яті Героїв Небесної Сотні встановлена меморіальна композиція “Дзвони пам’яті”.

О дев’ятій годині, військовослужбовець стрілецького батальйону Національної гвардії України здійснив удари у дзвін протягом загальнонаціональної хвилини мовчання.

Дзвони памʼяті – символічна інсталяція з відстріляних гільз від снарядів встановлена на площі Героїв майдану та на Алеї слави меморіального комплексу «Фортечні вали» міста Кропивницький.

Дзвони створені волонтерами спільноти Krop:Hub Кропивницький, а металеві арки – за ескізами військовослужбовця 41 бригади Василя Дегтяря. Управлінням комунікацій з громадськістю та інформаційної діяльності обласної військової адміністрації спільно з Кропивницьким батальйоном Національної гвардії України розроблено ритуал вшанування полеглих українців в російсько-українській війні.

Щодня всеукраїнська хвилина мовчання о 9:00 проходитиме на площі Героїв Майдану під звучання Дзвонів памʼяті, в знак шани полеглим українцям.

Джерело


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай