У Кропивницькому відремонтують всі укриття в закладах освіти

Новини Кропивницького

У Кропивницькій міськраді виділили 61,5 мільйона гривень на ремонт двох сховищ високого класу захисту і найпростіших укриттів у закладах освіти міста.

Відповідне рішення прийняте на 14 засіданні дев’ятої сесії восьмого скликання, 27 липня.

Змінами передбачили виділення 49 мільйонів гривень на ремонт двох переданих у комунальну власність сховищ високого класу захисту по вулицях Героїв-рятувальників та Героїв України,

Також 12,5 мільйона гривень — на виготовлення проєктно-кошторисної документації та початок ремонтів найпростіших укриттів у закладах освіти міста.

“Два бомбосховища по вулицях Героїв-рятувальників і Героїв України розраховані на укриття більш як трьох тисяч осіб. Відповідно до державних будівельних норм їх обладнають системами кондиціонування, водопостачання та водовідведення, облаштують додаткові входи та виходи.”

повідомили у пресслужбі Кропивницької міськради.

На виготовлення ПКД та початок ремонтних робіт у 25 найпростіших укриттях закладів освіти Кропивницького з міського бюджету виділять по 500 тисяч гривень на кожне.

Навіщо виділяти 500 тисяч гривень (на кожне укриття) на проєктно-кошторисну документацію

“До нас зверталися інвестори, які були готові допомогти відремонтувати найпростіші укриття у наших закладах освіти, проте через відсутність відповідної проєктно-кошторисної документації зробити цього не змогли. Виготовлення цих документів дасть можливість залучати кошти для облаштування безпечних укриттів для наших дітей. Сьогодні пріоритет для міської влади — безпечне навчання наших дітей у майбутньому. А їхня вимога — навчатися у класах у звичному режимі, в одну зміну, а не дистанційно”

– зауважила начальниця управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Костенко.

Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай