У Кропивницькому рекетир вимагав 100 тис грн і погражув фізичною розправою

Новини Кропивницького

У Кропивницькому чолоків вимагав у 21-річного хлопця сумму у 100 тис грн надуманого неіснуючого боргу. У випадку не сплати боргу – грозив покалічити хлопця. Наразі правоохоронці задокументували протиправні дії та затримали вимагача.

“Зловмисник, який працював охоронцем в одному із розважальних закладів міста, щомісячно тероризував потерпілого вимогою сплатити кошти начебто за його «неправильну поведінку», яка не подобається «серйозним людям». При цьому чітко вказував суму та час щомісячної плати. У випадку не виконання вимог – погрожував жосткою фізичною розправою, тримаючи хлопця у постійній психологічній напрузі. Якщо ж потерпілий прострочував платіж – сума «боргу» зростала в кілька раз.”

повідомляє пресслужба Кропивницької обласної прокуратури.

Затримали вимагача під час отримання частини надуманого «боргу». Фігуранту справи повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 189 (вимагання) КК України. Йому загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Рекетиру обрали запобіжний захід

Суд повністю задовольнив клопотання прокурорів визначивши підозрюваному у вимаганні безальтернативний запобіжний захід – тримання під вартою без права на заставу.

Рішення ухвалив Ленінський районний суд.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай