У Кропивницькому районі викрито чергового зрадника

Новини Кропивницького

Мешканець Кропивницького району інформував ворога щодо маршрутів переміщення військовослужбовців ЗСУ та розташування військових об’єктів.

Обласна прокуратура повідомила про підозру мешканцю одного з селищ Кропивницького району за фактом державної зради (ч.2 ст.111 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Кіровоградської обласної прокуратури.

За даними слідства, підозрюваний, з початку повномасштабного збройного вторгнення військових рф на територію нашої держави, прийняв рішення взяти участь у проведенні підривної діяльності проти України. Чоловік отримав від представника військової розвідки рф чіткий інструктаж щодо правил поведінки при виконанні завдань розвідки та особливо – щодо конспірації.

Протягом травня-червня цього року підозрюваний, через месенджер «Telegram», надсилав представникам розвідувальних органів ворога дані з координатами військкоматів регіону та графіком їх роботи. Також надавав координати військових об’єктів та важливих об’єктів критичної інфраструктури міста й області, через які переміщуються військовослужбовці ЗСУ.

У його повідомленнях містились фото об’єктів, а також відеозаписи будівель та території.

За свої «послуги» чоловік отримував грошову винагороду на банківську карту.

Наразі зраднику, за клопотанням прокурорів, обрано безальтернативний запобіжний захід – тримання під вартою без права на заставу.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай