У Кропивницькому обговорять тарифи на проїзд у комунальному транспорті

Новини Кропивницького

В Управлінні транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради повідомили про проведення заходів з публічного громадського обговорення проєктів регуляторних актів – рішень Виконавчого комітету Кропивницької міської ради «Про встановлення тарифу за одну поїздку пасажира у міському електричному транспорті м. Кропивницького» та «Про встановлення вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького».

Дія прийнятих рішень поширюватиметься на пасажирів, які користуються послугами громадського транспорту м. Кропивницького.

Питання зміни тарифів на проїзд обговорять 03 вересня 2021 року о 14.00 в кімн. 426 Кропивницької міської ради за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, буд. 41.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, до участі в заходах допускаються по одному представнику від громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, органів самоорганізації населення, недержавних засобів масової інформації, інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства.

Пропозиції та зауваження до проєктів рішень, які виносяться на громадське обговорення можуть бути подані в письмовій формі в строк до 02 вересня 2021 року до управління транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41 (кімн. № 405),
e – mail: transport@krmr.gov.ua.

Консультації з питань, що винесені на публічне громадське обговорення, здійснюються за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, за номером телефону 35-83-13, 35-83-14.

Відповідальною особою призначено начальника управління транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради Житник Віктор Петрович.

Про результати обговорень дізнаємось після 15 вересня 2021 року шляхом розміщення відповідної інформації на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: http://www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика».


Джерело: kr-rada.gov.ua

Поділитися з друзями
SKY
Оцініть автора
SKY - Інформаційний портал Кропивницького | Новини міста Кропивницький
Додати коментар