У Кропивницькому на жодному з трьох пляжів не можна купатися

Новини Кропивницького

Цього літнього сезону у Кропивницькому не можна купатися на жодному з трьох пляжів. Причина: забруднення води перевищує норму.

Про це розповіла головна державна санітарна лікарка області Надія Оперчук. Внаслідок підриву російськими окупантами дамби Каховської ГЕС кількість перевірок води на Кіровоградщині збільшили.

У річках Кропивницького купатись не можна через перевищення у воді у 7-9 разів норм вірусного забруднення. Купання у такій воді небезпечне передусім для людей зі слабким імунітетом:

“Особливо для дітей, вагітних жінок, літніх людей. При потраплянні такої води в організм людини є ризик виникнення кишкових вірусних інфекцій”.

За інформацією Надії Оперчук, в ставку Копанка, що у місті Знам’янка Кропивницького району, виявили перевищення норми кишкової палички у 1,5 рази:

“Це свідчить про фекальне забруднення води. Така вода, при потраплянні в організм людини, може стати причиною виникнення кишкових інфекцій. Відбуваються розлади кишківника. У дітей може підвищитись температура, може бути діарея, блювота”.

Важливо

Результати дослідження води з рекомендацію встановити у місцях купання таблички з написом “Купатись забороняється” відправили місцевій владі, сказала санлікарка.

Джерело


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай