У Кропивницькому капітально відремонтують вулиці Академіка Тамма і Героїв України

Новини Кропивницького

Депутати Кропивницької міської ради на 14 засіданні дев’ятої сесії восьмого скликання прийняли рішення про капітальний ремонт двох транспортних магістралей — вулиць Академіка Тамма і Героїв України.

З міського бюджету виділять 126,2 мільйона гривень на співфінансування ремонту двох вулиць. Ще 60 мільйонів становить цільова субвенція з державного бюджету.

На ці кошти укладуть асфальтобетонне покриття із розширенням дорожнього полотна на одну полосу, облаштують тротуари і велодоріжки, кільце транспортної розв’язки на розі вулиць Академіка Тамма і Героїв-рятувальників, автономне освітлення, дорожні знаки. Крім того, програмою передбачено висадку пів сотні дерев, замість тих, що підпадають під знесення в ході ремонтних робіт.

Обговорення цього питання у сесійній залі було детальним і певною мірою емоційним. Звучали пропозиції як на підтримку проведення капітального ремонту так і на пошук варіантів збереження зелених насаджень і виконання ремонту доріг у чинних геометричних формах. Зваживши всі пропозиції, депутати підтримали запропоноване рішення про виділення коштів на ремонт доріг без змін.

Куди ще виділять кошти

Крім того, у затверджених змінах до Програми розвитку житлово-комунального господарства, якими передбачено 20,5 мільйона на покриття збитків від операційної діяльності КП “Теплоенергетик” і ще 47,8 мільйона на виконання ремонтів котелень та теплових мереж, 4,3 мільйона гривень виділили КП “Аварійно-диспетчерська служба” на ліквідацію аварійних ситуацій у житловому фонді, 400 тисяч гривень — на облаштування пандусів у житлових будинках, ще один мільйон гривень на ремонти під’їздів та інші потреби.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай