У Кропивницькому діти учасників АТО продовжать безкоштовно харчуватись у школах и дитсадках

Новини Кропивницького

У Кропивницькому діти учасників АТО та ООС (Операції об’єднаних сил) продовжать харчуватись безкоштовно у школах та дошкільних навчальних закладах міста.

У міській раді відзначили, що держава гарантує безкоштовне харчування в закладах освіти лише для тих дітей, батьки яких загинули, зникли безвісти, потрапили в полон чи отримали інвалідність під час участі в АТО (ООС) та для  дітей померлих учасників АТО (ООС).

Дітям, батьки яких мають посвідчення учасника бойових дій та безпосередньо брали участь в бойових діях у східних областях України, або ж зараз несуть службу в зоні проведення Операції об’єднаних сил, пільга з харчування надавалася з міського бюджету рішенням міської ради.

Сьогодні їх [дітей – ред.] – 2500. Ціна питання пільг дітям учасників АТО/ООС на чотири місяці 2021 року – 5, 8 мільйона гривень. Всього на забезпечення харчування дітей усіх пільгових категорій (встановлених державою і міською владою) лише до кінця року необхідно близько 16,8 мільйона гривень, – відзначила начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко

Та навіть при такому тотальному дефіциті коштів на реалізації соціальних програм, фінансування безкоштовного харчування дітей – учасників АТО здійснювалося у Кропивницькому безперебійно.

Не зважаючи на те, що бюджет вкрай напружений, карантин дається взнаки і адекватної фінансової підтримки з інших джерел місто, на жаль, не має, я дав завдання відповідним службам вивчити всі можливі шляхи економії фінансового ресурсу, щоб і надалі передбачити певний відсоток коштів на забезпечення безкоштовним харчуванням дітей пільгових категорій, – прокоментував Андрій Райкович.


Джерело: kr-rada.gov.ua

Поділитися з друзями
SKY
Оцініть автора
SKY - Інформаційний портал Кропивницького | Новини міста Кропивницький
Додати коментар