Рятувальники Кіровоградщини ліквідували 6 займань на відкритій території

Новини Кропивницького

Вчора, 10 вересня, рятувальники Кіровоградщини 6 разів залучались на гасіння пожеж сухої рослинності та сміття на відкритій території.

Двічі на гасіння таких пожеж залучались вогнеборці м. Олександрія (1 га сухої трави – біля вул. Франка м. Олександрія та 600 м2 сміття – смт Олександрійське).

По одному разу такі займання ліквідували бійці 22-ї ДПРЧ смт Устинівка (1га сміття – с. Степанівка Устинівської СТГ),  27-ї ДПРЧ смт Новгородка та МПК с. Верблюжка (70 м2 сухої трави – за межами с. Верблюжка Новгородківської СТГ), 1-ї ДПРЧ м. Кропивницький (4 м2 сміття – на відкритій території вул. Пашутінська обласного центру) та 34-ї ДПРЧ смт Смоліне (0,9 га очерету – на відкритій території вул. Спаська с. Березівка Смолінської СТГ).

Фото з kr.dsns.gov.ua

Шановні громадяни! Будьте максимально відповідальні у пожежонебезпечний період, коли суха рослинність спалахує від найменшої іскри та пожежа може поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху. Служба порятунку закликає вас не випалювати сухостій, листя та сміття.


Джерело: kr.dsns.gov.ua

Поділитися з друзями
SKY
Оцініть автора
SKY - Інформаційний портал Кропивницького | Новини міста Кропивницький
Додати коментар