Райкович звернувся до ОКВП «Дніпро – Кіровоград»: “Треба підвищити оперативність реагування на скарги містян”

Новини Кропивницького

Минулого тижня найбільше скарг від містян очільник Кропивницького отримав на роботу обласного підприємства «Дніпро – Кіровоград». Понад тиждень в будинках на вулиці Вокзальній після пориву мережі текла жовта вода у кранах. На селищі  Гірничому між будинками кілька днів бив фонтан, що затоплював підвали.

На всі такі випадки, переконаний Андрій Райкович, треба реагувати в рази швидше, ніж це роблять представники підприємства.

– Настав час переглянути свою політику нехтування вимогами громади, зверненнями міської ради, покращити якість роботи ремонтних бригад, підвищити оперативність реагування на скарги містян. Менше за все у мене претензій до керівника міського підрозділу Валентини Миколаївни Давидчук – вона роботяга, виконавець, вона не вирішує стратегічні речі. З чим має, з тим і працює, – наголосив Андрій Райкович. – Я неодноразово звертався з проханням збільшити кількість ремонтних бригад, пришвидшити відновлювальні роботи після поривів. Куди це годиться?! Місто в ямах, десятки люків попросідали.

Андрій Райкович надав доручення секретарю міської ради Олегу Колюці готувати офіційне звернення до керівництва ОКВП «Дніпро – Кіровоград» з вимогою звіту  очільника підприємства Романа Ілика на сесії міської ради. Керівник має розповісти про реальний стан справ на підприємстві та презентувати стратегію його розвитку.

– Місто йде на великі трати, коли масштабно ремонтує дороги, бо скрізь під асфальтом ваші гнилі, іржаві мережі. І, якби ми не взялися за дороги, так би вони там і догнивали. Але так бути не може. Ми знаємо стан усіх комунікацій – скрізь 90% зношеності. Так треба реагувати хоча б на ремонти, якщо не планується масштабних замін. Інакше, як ганьбою це назвати не можна, – переконаний міський голова. – Я прошу депутатів обласної ради від міста звернути на цю проблему особливу увагу! Захищайте місто! Вимагайте до обласного центру більше уваги, фінансової також!

Джерело: kr-rada.gov.ua

Поділитися з друзями
SKY
Оцініть автора
SKY - Інформаційний портал Кропивницького | Новини міста Кропивницький
Додати коментар