Нетверезий водій намагався втекти від поліції у Кропивницькому районі (Відео)

Новини Кропивницького

Цього понеділка, 31 липня, на вулиці Бобринецький шлях у Кропивницькому поліцейські помітили автомобіль ЗАЗ-Daewoo. На вимогу поліцейських про зупинку його водій не відреагував, а лише пришвидшив рух.

Поліцейським вдалося зупинили автомобіль в селі Мар’ївці Кропивницького району.

Під час встановлення причин такої поведінки охоронці порядку виявили у водія ознаки наркотичного сп’яніння. До того ж він вже був позбавлений права керування на 10 років за те, що неодноразово сідав за кермо у стані сп’яніння. Тому посвідчення водія він не мав, як і решти документів на право керування.

Водій категорично відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння, але це ніяк не могло врятувати його від відповідальності. Повідомляє пресслужба Патрульної поліції Кіровоградської області.

За скоєні правопорушення на 43-річного мешканця області поліцейські склали: протоколи за ч. 3 ст. 130 (Керування автомобілем у стані сп’яніння особою, яка двічі протягом року притягалася за це до відповідальності), ч.1 ст.122-2 (Невиконання вимоги про зупинку), ч. 5 ст. 126 (Повторне протягом року керування транспортним засобом особою, яка позбавлена права керування) та постанову за ч.1 ст.126 (Керування авто без страхового поліса) КУпАП.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай