На Великій Балці облаштують дитячий майданчик

Новини Кропивницького

Жителі Великої Балки у Кропивницькому виявили бажання облаштувати у своєму мікрорайоні ще один дитячий спортивний майданчик.

Представники місцевої влади ініціативу підтримали і пообіцяли допомогти реалізувати її якнайшвидше. Повідомляє пресслужба Кропивницької міськради.

На зустріч з представниками влади на вулицю Запорізьку зійшлися найактивніші жителі мікрорайону — мами і бабусі. Жінки кажуть, потреба у майданчику для дозвілля дітей у цьому мікрорайоні є, адже тут мешкає багато дітей різного віку, а гратися їм ніде.

Наші вулиці — Запорізька, Закарпатська, провулок Степовий — найвіддаленіші у мікрорайоні, це вже околиця міста, до найближчих спортивних майданчиків іти далеко. А діти ж хочуть і в піску побавитися, і м’яча поганяти. Хочемо, щоб були гойдалки, каруселі, гірка, пісочниця, – кажуть жінки і додають: готові вийти на толоку і допомагати в облаштуванні майданчика.

Із місцем для дитячого майданчика визначилися одразу — зелений куточок неподалік вулиці Запорізької: тут є тінь від дерев, дорога з транспортним рухом віддалена, тож місце цілком безпечне для гри дітей.

У свою чергу голова Подільської районної ради Володимир Стецюк запевнив, що кошти в бюджеті Подільської районної у місті Кропивницькому ради на облаштування майданчика є, тож уже зараз замовлятимуть виготовлення обладнання. А поки — підготують ділянку: викосять бур’яни, вирівняють поверхню. Загалом після виготовлення обладнання протягом двох тижнів його встановлять.

Прикладом співпраці районної ради з місцевими жителями є спортивний майданчик на вулиці Херсонській. Тут за бажанням людей встановили спортивні снаряди, а жителі вже самі викошують ділянку, фарбують качелі і лавки. Адже це все роблять для своїх дітей.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай