На посаду директора Театру корифеїв претендують два кандидати

Новини Кропивницького

На участь у конкурсі на посаду директора – художнього керівника Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького претендують два кандидати.

Мова йде про Олексія Дорошева та Сергія Корнієнка.

  • Олексій Дорошев – відомий у Кропивницькому актор, який 35 років свого життя віддав Театру корифеїв. Народився у 1963 році в смт Новий Світ Старобешівського району Донецької області. Має вищу профільну освіту, у 1988 році закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого за спеціальністю «актор драматичного театру і кіно». Протягом своєї кар’єри неодноразово отримував відзнаки міськради, обласної ради та облдержадміністрації.
  • Сергій Корнієнко народився у 1988 році у Прилуках Черніговської області. У 2012 році закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого за спеціальністю «режисура драматичного театру». З 2021 року – викладач акторської майстерності у своїй альма-матер. Протягом творчого шляху режисував вистави у Київському молодіжному інтерактивному театрі «МІСТ», Хмельницькому музично-драматичному театрі ім. М. Старицького, у Київському академічному молодіжному театрі тощо. Працював головним режисером в Українському драматичному Малому театрі. Засновник і директор школи акторської майстерності «Euphoria».

Конкурс на посаду директора – художнього керівника театру ім. М.Л. Кропивницького відбудеться 14 вересня 2023 року в кабінеті №208 приміщення Кіровоградської обласної ради. Повідомляє пресслужба Кіровоградської обласної ради.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай