На Кіровоградщині міськрада може привласнити десяток пустих хат

Новини Кропивницького

У Долинській міська рада оприлюднила оголошення про розшук власників занедбаних домоволодінь.

Про це повідомляється на сайті ради.

В оголошенні зазначено, що комісія з питань  виявлення, взяття на облік, збереження, використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини на території  територіальної громади провела обстеження домоволодінь та присадибних земельних ділянок, які знаходяться у занедбаному,  забур’яненому стані. Вона виявила 12 будинків, в яких ніхто не мешкає і обійстя яких захаращені та зарослі рослинністю.

«З метою встановлення власників домоволодінь, комісією проводиться збір та опрацювання інформації з Державних реєстрів, архівних довідок. Ідентифіковані особи отримують протоколи про притягнення їх до адміністративної  відповідальності  за порушення правил благоустрою міста. У разі відсутності власників, міською радою буде вирішуватися питання про визнання домоволодінь безхазяйним майном або відумерлою спадщиною*, у встановленому законом судовому порядку»,

– йдеться у повідомленні.

*У разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття орган місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини зобов’язаний подати до суду заяву про визнання спадщини відумерлою.


Повідомляє Перша електронна газета

Поділитися з друзями
SKY
Оцініть автора
SKY - Інформаційний портал Кропивницького | Новини міста Кропивницький
Додати коментар