Медичні заклади Кіровоградщини повинні бути готовими до можливого напливу хворих

Новини Кропивницького

Всі медичні заклади області повинні бути готовими до можливого напливу хворих. На цьому наголосив голова ОДА/ОВА Андрій Райкович під час селекторної наради з керівниками громад і територій.

Медикам разом із департаментом охорони здоров’я поставлено завдання готувати свої лікувальні бази до можливого напливу хворих.

«Це війна. І нікому не треба зайвий раз пояснювати, що це втрати, жертви, поранені. Тому всі, хто мають хірургічні кафедри у ввірених вам лікувальних закладах, іще раз проконтролюйте, забезпечте, подбайте про увесь необхідний запас кисню, додаткового резервного живлення.

Про запаси крові, медикаментів, перев’язочного матеріалу. Гуманітарними коридорами пішли тисячі біженців. Люди можуть бути пораненими, хворими, простуженими. Там багато вагітних, гемодіалізних, хронічно хворих людей.»,

– поставив завдання Андрій Райкович.

Також очільник області наголосив, що всіх поранених і хворих потрібно якісно зустріти. Дати все необхідне – від даху над головою до медичного обслуговування.

Про виплату заробітних плат медикам

«Про заборгованості медикам слухати не хочу! Виплата заробітних плат – надважливе завдання. Комунікуйте більше з головними лікарями. Вони відповідають за колективи»,

– акцентував Андрій Райкович.

Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький