Кропивничанка народила четверню у Польші: батькові загрожує депортація

Новини Кропивницького

У лікарні Вроцлава в понеділок, 20 вересня, жінка з Кропивницького Марина Кучер народила четвірню.

Пологи відбулися на 30-му тижні вагітності. На світ з’явилося четверо хлопчиків вагою від 1270 до 1550 грамів.

Діти – здорові, однак їхньому батькові загрожує депортація в Україну.

Фото з kobieta.onet.pl

Родина, в якій народилася четвірня, в пошуках кращого життя переїхала до Польщі з Кропивницького 6 років тому. На той момент у них вже був син, якому зараз виповнилося 16 років. Оселилися у Вроцлаві, де знайшли роботу та винайняли житло. Пізніше Марина К. та Олексій К. уклали в Польщі офіційний шлюб. Проблеми ж почалися нещодавно. 

На фірму, де був працевлаштований чоловік, прийшли з перевіркою прикордонники. Виявилося, що українець працював без необхідного дозволу воєводи. Через це його покарали штрафом в розмірі 3-х тисяч злотих та видали зобовязання до виїзду з країни. Штраф чоловік сплатив, а от вирішити іншу проблему буде складніше. Поки триває стан епідемії, невідкладна депортація тимчасово відкладена, однак ця загроза постійно висить на родиною.

Українці подали апеляцію на рішення прикордонної служби. Їхній юрист каже, що ухвалу про депортацію винесли законно, однак шанси скасувати її все одно є з огляду на ситуацію, в якій опинилася родина. Жінка не може залишитися сама без чоловіка зі старшим сином та новонародженою четвірнею. А чоловік повинен мати дозвіл на роботу, щоб піти працювати й могти фінансово забезпечити сім’ю. 

Наразі на історію українською родини звернула увагу уповноважена президента Вроцлава у справах мігрантів з України Ольга Хребор. Вона через “Фейсбук” звернулася до воєводи Нижньосілезького воєводства, аби той зацікавився справою.

Про це пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на onet.pl,

Поділитися з друзями
SKY
Оцініть автора
SKY - Інформаційний портал Кропивницького | Новини міста Кропивницький
Додати коментар