В яких районах Кропивницького працюватимуть мобільні пункти вакцинації 14 серпня: подробиці

Новини Кропивницького

На сайті міської ради повідомили, що мобільні пункти вакцинації будуть працювати у Кропивницькому цієї суботи, 14 серпня, на Великій Балці та Новомиколаївці з 9:00 до 12:00.

Керуюча справами виконавчого комітету Кропивницької міської ради Світлана Балакірєва  зустрілася із головами  квартальних комітетів цих мікрорайонів, щоб обговорити організаційні питання.

Подібні зустрічі не обходяться без роз’яснювальної роботи, бо ж і в самих керівників квартальних комітетів є чимало питань про вакцини, ревакцинацію, які побічні ефекти  після щеплень — на всі питання відповідала начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук. 

Світлана Балакірєва відзначає, що ставлення серед квартальних до вакцинації змінюється, все більше прихильності викликає практика роботи таких виїзних пунктів.

– Ми нікого не переконуємо і не наполягаємо. Ми лише застерігаємо про небезпеки COVID-19. А вже кожен вирішує сам, бо ж здоров’я понад усе, – наголошує вона.

За попередніми даними квартальних, вакцинуватися мають намір більше двохсот жителів Новомиколаївки і до ста — Великої Балки.

Посадовці міської ради підкреслюють, якщо жителі віддалених мікрорайонів першу дозу вакцини від коронавірусної хвороби отримували у себе на місцях, то і на ревакцинацію теж варто йти до виїзних пунктів.

Джерело: kr-rada.gov.ua

Поділитися з друзями
SKY
Оцініть автора
SKY - Інформаційний портал Кропивницького | Новини міста Кропивницький
Додати коментар