Ціни на продукти, ліки та пальне на Кіровоградщині будуть контролювати

Новини Кропивницького

На Кіровоградщині на період воєнного стану будуть контролювати ціни на основні продукти харчування, ліки та паливо на час воєнного стану. Про це сказано в постанові Кабміну від 06.03.2022 №223.

Про це повідомили в ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Державне регулювання поширюється на продукти харчування:

борошно пшеничне; макаронні вироби; батон; хліб; гречана крупа; крупа вівсяна; свинина; яловичина; птиця (тушки курячі); молоко; масло вершкове; сметана; яйця курячі; олія соняшникова; кристалічний цукор; капуста білокачанна; цибуля ріпчаста; буряк; морква; картопля.

Ліки та медичні вироби

етанол (розчин 96%); нестероїдні протизапальні ліки українського виробництва; антибактеріальні ліки українського виробництва.

Паливо

бензин А-95; дизельне паливо; газ скраплений для автомобілів.

У випадку виявлення фактів завищення цін на зазначені групи товарів у Кіровоградській області просимо інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в області:

електронною поштою – gudpss@kr.consumer.gov.ua

телефоном обласного контактного центру – 0800 500-238

У зверненні необхідно зазначити суб‘єкта господарювання, назву магазину та населений пункт. Контролювати ціни доручено обласним військовим адміністраціям разом із поліцією, Держпродспоживслужбою, Держслужбою з лікарських засобів.Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький