Андрій Райкович: Категорично забороняю безпідставно підвищувати ціни на ліки

Новини Кропивницького

Голова Кіровоградської ОДА/ОВА Андрій Райкович заборонив безпідставно підвищувати ціни на ліки. Також він закликав медиків і фармацевтів, та особливо керівників районів, негайно мобілізуватись, забезпечити території, лікарні в усіх ключових потребах у лікарських засобах.

Про це він заявив під час сьогоднішньої зустрічі, 14 березня, з представниками фармацевтичних мереж, головними лікарями та очільниками територій.

«Ми всі працюємо в умовах воєнного часу і медична галузь та аптеки – не виключення. Але ви всі маєте виконати дуже важливе завдання – жорстко контролювати цінову політику. Категорично забороняю безпідставно підвищувати ціни на ліки. Керівники територій і головні лікарі зобов’язані забезпечити наявність усіх найнеобхідніших медпрепаратів, а також виплату заробітної плати медичному персоналу. Робота має бути організована так, щоб під час комендантської години, в екстрених випадках, люди не бігали і не шукали аптеки, а «швидка» мусила б надати допомогу чи доставити хворого, особливо дітей, в медичний заклад»,

наголосив Андрій Райкович.
Фото з t.me/kr_oda

Директору департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Олегу Рибальченку та начальниці державної служби з лікарських засобів області Лілії Панфіловій доручено забезпечити системний моніторинг за вищевказаними питаннями.

Окремим керівникам територій жорстко вказано на недостатнє володіння ситуацією в сфері охорони здоров’я.

Чому не вистачає ліків в аптеках

Ажіотаж на ліки стався у перші дні війни, тому що ключові виробники знаходяться у Києві та Харкові, зараз ситуація стабілізується. Поставка інсуліну налагоджується, почалось виробництво замінників L-тироксину.Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький