Брендування картонних коробок: в яку компанію краще звернутися?

Технології

Хотіли б використовувати картонні коробки з логотипом? Це наступний етап розвитку компанії-виробника, коли клієнт отримує не просто упаковку з оригінальною продукцією, а фірмову упаковку, в якій акуратно складний товар або інша продукція.

Брендування картонних коробок

Замовити брендування картонних коробок можна в компанії «Format». Перейдіть по посиланню https://format-lv.com.ua/printing/carton/ і детальніше ознайомтесь з варіантами оформлення коробок. Насправді ви самі можете підібрати фірмовий дизайн з використанням логотипу та інших елементів. Сама коробка буде виглядати красиво і оригінально.

Чому варто звертатися до фахівців компанії «Format»:

  • багаторічна досвід роботи;
  • використання сучасного обладнання;
  • якысне і оперативне виконання кожного замовлення;
  • прийнятна ціни в місті.

Якщо ви вперше плануєте замовляти брендовані картонні коробки, напевно є питання щодо термінів, умов, шаблонами друку і кінцевої вартості замовлення. Зверніться до менеджерів компанії для уточнення корисної та актуальної інформації про цей сервіс і послуги.

Зображення наносяться без пошкодження покриття коробки – використовується сучасне обладнання з високою точністю і якістю друку. Обговоріть ваше замовлення, щоб дізнатися терміни друку і доставки, вартість тиражу і інші важливі нюанси. Ви можете використовувати один і той же макет для різних за обсягом коробок. Радимо заздалегідь замовляти нову партію картонних виробів, щоб встигати упаковувати і скоріше відправляти товари клієнтам.

Друк на картоні

Вибирайте команду професіоналів, які мають необхідне обладнання і цінний досвід для друку нового накладу. Дізнайтеся докладніше про те, яке обладнання використовують фахівці, які тарифи і загальні розцінки. Всю інформацію можна дізнатися на сайті або по телефону. Таким чином, ви зможете порівняти ціни, умови покупки і доставки, іншу корисну та актуальну інформацію.

Замовте першу партію коробок, щоб оцінити якість, сервіс і інші ключові деталі. Вибирайте професіоналів, з якими зможете продовжити співпрацю. Підбирайте оптимальний розмір коробок, в яких можна упакувати продукцію. Експериментуйте з дизайном і підбирайте кращі шаблони для пакування продукції вашої компанії. Цікавтеся також іншими видами послуг фахівців компанії «Fromat» для замовлення якісної продукції по самій вигідною ціною.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький