Серед розмаїття матеріалів шкіра давно не просто посіла особливе місце, а й зайняла лідируючі позиції. Мати шкіряні черевики, куртку або сумку це вже не забаганка, а необхідність, адже ці речі є практичними і тривалими у використанні.
Як обрати потрібну шкіряну річ
Перший крок – ознайомитися з асортиментом. Для цього можна погортати модні журнали, щоб зрозуміти, які тенденції сьогодні панують. На допомогу також прийдуть різноманітні каталоги, в яких представлені моделі, що пропонує та чи інша фірма. Дуже корисно завітати до інтернет-магазину https://virginia-conti.com.ua/kozhanye-izdeliya.html, який займається оптовим продажем шкіряних виробів – тут можна обрати модель до смаку. І, звісно, спробувати оглянути магазинні полиці, не виключено, що й там на вас очікує омріяний виріб.
Шкіру треба обирати правильно
Ви визначилися з моделлю. Тепер ваші думки зайняті тим, щоб не помилитися з вибором матеріалу. Хтозна, шкіра це чи її замінник! Тож до вашої уваги кілька порад, як не помилитися з вибором.
- Щоб переконатися, що перед вами дійсно шкіряний виріб, спробуйте придавити його нігтем, достатньо сильно, але при цьому обережно, щоб не пошкрябати. Якщо матеріалом є натуральна шкіра – на ній залишиться слід, в той час, як замінник миттєво відновить рівну поверхню.
- Змочіть серветку і протріть шкіру, після чого спробуйте потерти її сухою тканиною. Якщо шкіра справжня – відбитків фарби не має залишитися.
- Помацайте шви. Якщо матеріал натуральний, то й шов на ньому буде якісний і рівний.
- Зверніть увагу на те, як пахне шкіряний виріб. Якщо ви відчули, що пахне клеєм або розчинником, цей товар навряд чи якісний.
- Важливим фактором є ціна. Якщо, на вашу думку, цей товар занадто дешевий для натуральної шкіри, то краще утриматися від покупки.
Правильний догляд за шкіряними речами
Виріб зі шкіри служитиме довше, якщо дотримуватися нескладних правил:
- Сушити шкіру варто природно. Не треба вішати її на батарею або обдувати феном.
- Не використовуйте для очищення звичайні засоби, для цього є ті, що спеціально розроблені для догляду за шкіряними виробами. Очищення проводьте сухою м’якою тканиною.
- Щоб шкіра не тріскалася та не втрачала колір, намагайтеся, щоб виріб не перебував під прямим сонцем.
- Не зберігайте шкіряні вироби в герметичному пакеті, бо без повітря вони не «дихають». Краще зберігати у тканинних мішечках.
- Будь-яке забруднення, навіть незначне, видаляйте негайно, не очікуючи вихідних чи відпустки. Бруд швидко потрапляє в пори, і тоді видалити його буде набагато складніше.