Надихаючи майбутнє: Мотивація учнів середніх класів до вивчення англійської мови

Леді

Вивчення англійської мови в середніх класах – це не просто уроки та підручники, це ключ до світу можливостей. Мотивувати дитину до вивчення цієї світової мови – завдання, яке може стати пропорційно важливим для їхнього майбутнього.

Підтримуючи мотивацію

 • Цілі та Результати. Допоможіть дитині поставити чіткі цілі: наприклад, подорожі, спілкування з друзями з інших країн або майбутня професія. Візуалізація того, як вивчення мови відкриє нові горизонти, може стати сильним мотиватором.
 • Інтереси та Хобі. Знайдіть спосіб об’єднати інтереси дитини та англійську мову. Від пошуку інформації про улюблені фільми та ігри до читання книг англійською, важливо показати, як мова може стати частиною їхнього повсякденного життя.
 • Позитивне Оточення. Важливо створити атмосферу, в якій англійська мова сприймається як щось веселе і цікаве. Підтримуйте їхні зусилля, заохочуйте спілкування англійською та появу нових слів у розмові.

Помилки та як їх подолати

 1. Страх перед помилками: Дитина може побоюватися зробити помилку. Необхідно підкреслити, що помилки – це природна частина процесу навчання, і через них ми вчимося краще.
 2. Монотонне навчання: Занадто вузьке фокусування на підручниках може знизити інтерес. Додайте в навчання різноманітні матеріали – фільми, пісні, подкасти – щоб дати різнобічний досвід.

Підбір літератури

 • Серія Go Getter: Серія книжок, спрямована на розвиток мовних навичок через захопливі історії, які надихають учнів до навчання.
 • Серія On Screen: Ця серія звертає увагу на англійську мову в контексті кіно та телебачення, роблячи вивчення більш цікавим та актуальним.
 • Серія Prepare! 2ED: Орієнтована на підготовку до іспитів, ця серія допомагає учням систематизувати свої знання та досягти найкращих результатів.

Різноманітні способи навчання

 1. Навчальні групи. Приєднання до мовних гуртків або груп допомагає дитині спілкуватися з іншими та застосовувати вивчені знання на практиці.
 2. Онлайн ресурси. В інтернеті безліч ресурсів для вивчення мови – від додатків до освітніх відеоконтенту.
 3. Мовні подорожі. Планування подорожей до англомовних країн створює реальні ситуації для використання мови.

Центр Іноземної Літератури

Хочете знайти натхнення та збагатити свій мовний досвід? “Центр Іноземної Літератури” – ваш путівник у світ англійської літератури. Тут ви знайдете не лише підручники, а й захопливі книжки, які подарують вам пригоди та нові знання. Відкрийте для себе магію слів разом із нами!

І так, мотивувати учнів середніх класів до вивчення англійської мови можна, надихаючи їх через практичні цілі, збагачуючи навчання різноманітними матеріалами та підтримуючи позитивну атмосферу навколо мови. “Центр Іноземної Літератури” готовий надати вам усе необхідне для цієї захопливої подорожі!


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай