Джинсове базове та преміальне оздоблення

Леді

Базове оздоблення джинсової тканини

Багато повсякденних джинсів просто стирають на камінні та/або обробляють ензимами, потім пом’якшують, сушать, перевіряють, пресують і, нарешті, відправляють.

Процес починається, коли джинси, виготовлені з ткацького верстата, тобто джинси, які ще не пройшли процес обробки, поміщаються в ротаційну пральну машину або машину для прання живота та завантажуються. Вони можуть бути промиті безпосередньо камінням або подрібнені до забивання камінням. Ферменти можна використовувати або перед промиванням каменю, або під час промивання каменю.

Після завершення процесу джинси вивантажуються та транспортуються на місце видалення каміння. Там каміння віддаляється. Нарешті, джинси поміщають в іншу машину для прання та пом’якшення. В кінці процесу прання джинси центрально витягуються в тій же машині, а потім вивантажуються.

Сучасні ротаційні машини працюють на високих швидкостях віджиму, тому більшості джинсів не потрібний додатковий віджим. Але у разі старіших машин може знадобитися другий цикл вилучення. Після екстракції джинси сушать у барабані. Потім їх відправляють на перевірку та оцінку. Якщо вони визнані першокласними, їх пресують, пакують і відправляють.

Джинсове оздоблення преміум-класу

Джинси преміум-класу проходять багато процесів, що проходять звичайні джинси, з деякими доповненнями. Як правило, ці доповнення включають методи, які зістарюють джинси або надають їм особливий ефект.

Як і джинси в стилі кежуал, джинси преміум-класу починаються з джинсів, виготовлених з ткацького верстата, які доставляються в пральну барабанну машину, завантажуються і обробляються смоляним складом. Потім їх сушать. Після висихання джинси стирають і гладять. Мета полягає в тому, щоб надати джинсам гострих, виразних «вусів» в області колін і під колінами.

Після утворення вусів джинси поміщають на вішалки і пропускають через сушильну піч безперервної дії для затвердіння або закріплення вусів. Наступним кроком у цьому процесі є додавання додаткових деталей преміум-класу, таких як шліфування манжет за допомогою шліфувального кола та виконання додаткового шліфування за допомогою інструменту Dremel для інших областей, таких як кишені та петлі для ременя.

Далі йде ручне шліфування. Джинси поміщаються на надувний манекен, і вручну шліфуються бакенбарди, складки, стегна, кишені на стегнах та інші області. Ще одним важливим кроком є застосування хімії для видалення перманганату калію. Це робиться пензлем із джинсами, закріпленими на надувному манекені.

Після появи виділень джинси нейтралізують і стирають у ротаційній машині. Також може бути виконане ферментне промивання. Як і у випадку зі звичайними джинсами, джинси преміум-класу потім відцентрово витягуються в машині та вивантажуються. За потреби може бути проведена додаткова екстракція. Потім джинси сушать у барабані, а потім відправляють на перевірку. Якщо джинси оцінюються як якісні, їх гладять, пакують і відправляють.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай