Як вибрати москітну сітку?

Будинок і ремонт

Всі люблять літо і не лише через тепло та відпустки. Літній період чудовий вже тим, що можна відкрити вікна і впустити більше свіжого повітря в оселю. При цьому важливо подбати про захист житла від комах, які також дуже люблять літо і будуть раді скористатися вашою гостинністю. Для захисту від комарів, мух та інших непроханих гостей використовується москітна сітка (на вікна, балкон). В даному матеріалі розглянемо основні види антимоскітних сіток, які пропонує вітчизняний ринок.

З чого складається москітна сітка?

Москітна сітка – це досить широка товарна категорія, до якої входять різні конструкції та формати антимоскітного захисту, в основі якого – комірчасте сітчасте полотно, яке перешкоджає проникненню комах у внутрішні приміщення.

Сучасний ринок пропонує велике різноманіття подібних виробів. Якщо вас це цікавить, рекомендуємо посилання https://fabkom.com.ua/moskitnye-setki-ukr/, де можна купити москітні сітки будь-якого сучасного формату.

Якщо розглядати москітну сітку на прикладі класичної рамкової моделі, до складу конструкції входять:

  • каркас – алюмінієвий або ПВХ профіль, який виконує роль жорсткої основи і до якого кріпиться сітка;
  • полотно – комірчаста сітка, виготовлена зі скловолокна (файбергласс-полімер) або нейлону, а також є моделі з полотном на основі сталевої нитки (сітка-антикішка);
  • засоби підвищення жорсткості конструкції – пластикові або металеві кутники + імпост для дверних моделей;
  • засоби кріплення (залежить від типу сітки) – поворотні гачки (ПВХ вікна), кишені-куточки (дерев’яні вікна), петлі + магніт + засувка (дверні моделі), короб + вал (рулонні москітні сітки).

Щодо конструкції, москітна сітка вибирається відповідно до необхідності. Є моделі для різних типів вікон, які мають різні системи кріплення. Також вони відрізняються за конструкцією та ціновою приналежністю.

Основні характеристики москітних сіток

Вибираючи москітну сітку, слід враховувати не лише тип цільового отвору та особливості монтажу. Є різні конструкції – каркасні й рулонні, плісе та у вигляді штор, а також різного розміру, типу комірки, матеріалу полотна тощо.

Найважливіші критерії вибору:

  • розмір комірки;
  • матеріал полотна.

Бажано вибирати сітки з величиною комірки не більш ніж 0,9х0,9 та 1х1 мм. Такі вироби не пропускають дрібних комах та мають кращі параметри гнучкості (відповідно, є менш ламкими за москітки з коміркою 2,5х1,7 мм.).

Щодо матеріалу, більшість москітних сіток мають полотно на основі скловолокна. Якщо у вас вдома є кіт або папуга, краще придбати щось міцніше (наприклад, модель «антикіготь» на основі сталевої нитки).


Допоможи ЗСУ



Реквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Скай