Утеплення фасадів: збереження тепла і затишку

Ціна утеплення фасадів Будинок і ремонт

Якщо в будинку чи у квартирі холодно, стіни промерзають, а на них вже з’явилися цвіль і грибок, потрібно без зволікань подумати про утеплення фасадів у Києві https://alpinist.kiev.ua/ua/uteplennia-fasadiv/, що не лише забезпечить вашій оселі тепло і затишок. Це допоможе ще й зекономити на оплаті рахунків за опалення.

Як виявити проблеми з теплоізоляцією

Статистика засвідчує, що майже 35% втрат тепла відбувається через фасад будинку. І яким би способом ви не обігрівали приміщення, тепло все одно неможливо зберегти через неякісний матеріал стін, їх пошкодження тощо. Тому постає питання професіонального утеплення зовні, але передусім потрібно виявити, наскільки терміново це потрібно робити. Для цього:

  • огляньте фасад будинку на наявність пошкоджень, оскільки будь-яка деформація стін може сприяти витоку тепла, однак варто звернутися до професіоналів, аби вони допомогли з виявленням проблем теплоізоляції;
  • проаналізуйте свої витрати на опалення: якщо вони підвищилися, – це один із сигналів порушення теплоізоляції.

Розглядайте утеплення фасаду, ціна на яке не настільки недоступна для будь-якого бюджету, як своєчасну інвестицію у власний комфорт і здоров’я. Вона окупиться протягом найближчих 3–5 років.

Переваги утеплення фасадів

Існують два види утеплення: зовнішнє і внутрішнє. Проте спеціалісти підкреслюють, що теплоізоляція зовні, особливо у багатоквартирних будинках, ефективніша за ту, що робиться всередині. Переваги зовнішнього утеплення:

  1. Тепло в такому приміщенні зберігається набагато довше, а рівень звукоізоляції підвищується.
  2. Конденсату в стіні через її промерзання немає, тож відсутні зайва волога, пліснява і грибок.
  3. Площа приміщення внаслідок внутрішньої ізоляції не зменшується.

Енергоефективність і ринкова вартість квартири чи будинку в результаті фасадного утеплення зростають.

Види утеплення фасадів

Ціна утеплення фасадів залежить від багатьох чинників, зокрема від типу матеріалу і технології його монтажу. Існує кілька способів теплоізоляції:

  1. «Мокрий фасад». Матеріал кріпиться на будинок зовні. Далі на шар утеплювача монтують армувальну сітку, наносять штукатурку, декоративний шар і фарбують.
  2. «Вентильований фасад». Монтується металевий каркас, до якого кріплять шар утеплювача, потім шар зовнішньої обробки. Особливість полягає в тому, що між шарами утворюються повітряні прошарки, що запобігає накопиченню вологи і захищає від негоди.

Найчастіше для утеплення фасадів використовують пінопласт, мінеральну вату або сендвіч-панелі, з-поміж яких найдоступнішим варіантом є пінопласт. Цей матеріал має високі теплоізоляційні характеристики, проте поступається мінваті у звукоізоляції та вогнестійкості. Остаточна вартість залежить також від характеристик об’єкта: висота будинку та його технічний стан, вимоги до оздоблення шару утеплення. Розрахувати вартість послуги вам допоможуть спеціалісти Центру висотних робіт «Альпініст» – команда досвідчених фахівців, які виконують всі роботи під ключ якісно, безпечно і максимально ефективно.


Допоможи ЗСУ



Реквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Скай