Криптовалютні обмінники — як правильно використовувати у трейдингу?

Бізнес

Інвестування та трейдинг — досить перспективні напрямки для організації пасивного заробітку. Торгувати можна різними активами, зокрема й різними видами грошей. І найкращі умови для цього існують у відносно новому напрямі фінансового ринку — криптовалютному. Відмінні перспективи отримання прибутку зумовлені базовими принципами функціонування цього сектора. Це такі як децентралізація, анонімність, конфіденційність, комерційне регулювання цінності різних видів криптогрошей. Однак внаслідок цих же переваг відзначаються й вищі ризики, навіть якщо здійснюється грамотний аналіз ситуації на ринку, враховуються всі фактори, які можуть впливати на результат торгівлі. Щобільше, саме в криптовалютному секторі значно вищі ризики не лише фінансового просідання, а й шахрайства. Тому, щоб здійснювати обмін криптовалюти Івано-Франківськ безпроблемно, важливо правильно підібрати сервіс, що підходить для цих цілей. Оптимальне рішення — спеціальні криптовалютні обмінники онлайн.

Як працює обмінка крипти?

Компанії, які надають послуги з конвертації різних видів грошей, у тому числі цифрових, повинні працювати відповідно до законодавчих норм. Тобто це має бути офіційно зареєстрована у реєстрі фірма, яка має всі дозвільні документи — ліцензії. Це в першу чергу і варто перевіряти при виборі сервісу, через який планується на постійній основі здійснювати транзакції з криптогрошами, фіатом, електронними валютами.

Суть діяльності таких компаній полягає в тому, що вони мають велику кількість рахунків у різних видах валют. На цих рахунках є солідні запаси грошей у резерві. Користувач платформи, яка запускається компанією в онлайн-просторі, подає заявку на конвертацію, вибираючи конкретну валютну пару. Стороною угоди у відповідь виступає саме сама компанія, а не такий же власник потрібного виду грошей. Зазвичай у солідних обмінниках криптовалют такі транзакції проводяться автоматично та моментально. Тобто протягом кількох хвилин здійснюється списання грошей із зазначеного користувачем рахунку в одній валюті та зарахування грошей за заявленим курсом на інший рахунок.

Як оформити купівлю, продаж крипти?

Щоб безпроблемно та максимально швидко провести угоду щодо обраної валютної пари та отримати очікуваний прибуток, необхідно виконати ряд простих дій:

  • відкрити офіційний сайт вибраного ресурсу;
  • вибрати валютну пару зі списку доступних;
  • переконатися, що у кожному виді валют із вибраних є достатній запас грошей у резерві щодо транзакції;
  • перевірити умови через калькулятор онлайн на сайті — чи підходять вони за кінцевим результатом відповідно до очікувань трейдера щодо розміру прибутку;
  • зареєструватися на платформі — зазвичай цей процес забирає лише пару хвилин, подібну дію потрібно виконати лише один раз, далі вхід у свій особистий обліковий запис здійснюється через заданий логін та пароль;
  • вказати суму транзакції;
  • вибрати спосіб обробки угоди — частіше користувачі вибирають автоматичний режим, однак іноді у пріоритеті буде саме ручне оброблення заявки конкретним представником сервісу;
  • вказати реквізити рахунків для списання та зарахування коштів;
  • вибрати спосіб верифікації платежу — добре, якщо є можливість налаштувати двофакторну автентифікацію, щоб знизити ризики розкрадання даних або коштів.

Після підтвердження списання коштів із зазначеного рахунку відбудеться зарахування грошей на інший рахунок, угода відображатиметься в особистому кабінеті як завершена.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай