Все, що вам потрібно знати про квадроцикли

Авто

Чотириколісні транспортні засоби, широко відомі як квадроцикли, — це транспортні засоби, які дарують захопливі враження і є джерелом неймовірного задоволення. Любителі бездоріжжя, які люблять пробиратися крізь зарості, гілки дерев і вибоїсті дороги, обожнюють кататися на квадроциклах. У якому віці можна сідати на квадроцикл, щоб відчути кайф? Хто був винахідником цього автомобіля? Відповідь на запитання та кілька цікавих фактів ви знайдете у статті нижче.

Що таке квадроцикл і чому він такий популярний?

Чотириколісний транспорт, хоча іноді трапляється і в триколісному варіанті, є транспортним засобом із дво- або чотиритактним двигуном, пристосованим як для руху по горбистій місцевості, так і по дорогах загального користування.

Він заслужив це ім’я не просто так. Квадроцикл має мотоциклетне кермо і широкі шини зі зниженим тиском, а це означає, що подолання розкислих ділянок, стрімких річок або піщаних пагорбів не стане для машини перешкодою.

У цьому головна причина їхньої популярності — на пригоду з квадроциклом зважиться той, хто любить вдаватися до диких задоволень спілкування з природою і не боїться забруднитися. Варто знати, що ці автомобілі використовуються багатьма рятувальними службами.

Хто зробив квадроцикл?

Одноголосно так і не було встановлено, хто був творцем легендарних квадроциклів. Одна з теорій говорить про позашляховики, які випускалися за мотоциклетною технологією — на той час виробництвом займався концерн Honda. У 1967 році один з інженерів замінив заднє колесо на вісь із парою великих коліс, створивши транспортний засіб, що ефективно долає важкопрохідну місцевість. Незабаром за японським концерном пішли й інші виробники, які випускають на ринок постійно вдосконалювані моделі квадроциклів. Сьогодні серед найпопулярніших — це моделі на бензині, які можна вибрати на сайті https://dvako.com.ua/ua/kvadrocikly/kvadrocikly-na-benzine.

Види квадів

Широкий модельний ряд чотириколісних транспортних засобів ділиться на прогулянкові, спортивні та всюдихідні. Прогулянкові моделі мають дво- або чотириколісний привід і призначені для їзди лісовими дорогами та польовими стежками.

Найчастіше доступні одномісні моделі, хоча є і чотиримісні варіанти, призначені для сімей або групи друзів, які хочуть разом захопитися під час водіння.

Спортивні квадроцикли — це транспортні засоби з посиленою конструкцією, яка відмінно амортизує стрибки, що здійснюються на будь-якій поверхні. Вони оснащені міцним двигуном, що робить їх ідеальними для брудних і вологих ділянок.

Позашляхові (крейсерські) квадроцикли вирізняються міцною підвіскою і містким двигуном, потужність якого може перевищувати навіть 80 к.с. Завдяки цьому машина легко підніметься на крутий пагорб або перетне розкислу місцевість.

Коли можна самому водити квадроцикл?

Власники водійського посвідчення категорії A1 мають право керувати транспортним засобом. Квадроцикли є захоплюючим засобом пересування для любителів активного способу життя і пригод на природі. Завдяки своїй маневровності та здатності долати різні перешкоди, вони користуються заслуженою популярністю як серед відпочивальників, так і серед рятувальних служб.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай